Wczytywanie...

Test przekrojowy z zakresu humanistyczne podstawy specjalizacji 280

( 0 Ocena )
Obraz kształtu Jeden
1 kursant

O teście

Test zawiera 9 części pytań testowych z komentarzami i wskazaniem źródła. Łącznie w zestawie znajduje się 280 pytań z sesji egzaminacyjnych specjalizacji w dziedzinach pielęgniarstwa z edycji 2018-2019. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób przygotowujących się do egzaminu państwowego, chcących w ramach samokształcenia uzupełnić swoją wiedzę o zakres materiału z zakresu humanistycznych podstaw specjalizacji.

O autorze

mgr Joanna Dyś, specjalistka pielęgniarstwa zachowawczego, absolwentka wielu kursów specjalistycznych w ramach podyplomowego kształcenia pielęgniarek i położnych.

Zaświadczenie o ukończeniu kursu

Kurs nie jest certyfikowany.

Dla kogo jest kurs?

Kurs jest przeznaczony dla osób przygotowujących się do egzaminu państwowego w różnych dziedzinach pielęgniarstwa i położnictwa.

Może Cię też zainteresować...

Joanna Dyś

Ekspert zwinnego projektu

Ocena kursu

0.00 średnia na podstawie 0 ocen

Gwiazdka
0%
Gwiazdka
0%
Gwiazdka
0%
Gwiazdka
0%
Gwiazdka
0%
  • Cena
    159 zł
  • Instruktor Joanna Dyś
  • Lekcje 0
  • Zarejestrowany 1 student

Więcej kursów, które mogą Ci się spodobać

Bezpłatne

Test przekrojowy z zakresu humanistyczne podstawy specjalizacji 10 Free

Pytania testowe z komentarzami i wskazaniem źródła z państwowych egzaminów specjalizacyjnych 2018-2019 z zakresu humanistyczne podstawy specjalizacji.

41 zł

Test przekrojowy z zakresu specjalizacji internistycznej

Kurs jest przeznaczony dla osób przygotowujących się do egzaminu państwowego w dziedzinie pielęgniarstwa internistycznego.

26 zł

Test przekrojowy z zakresu anestezjologii i intensywnej opieki

Kurs składa się z bazy pytań przygotowanych na podstawie programu specjalizacji, pytania nie były publikowane na egzaminach państwowych. Zestaw zawiera 43 pytania z odpowiedziami jednokrotnego wyboru oraz ze wskazaniem źródła w ramach części specjalistycznej.