Wczytywanie...

Test przekrojowy z zakresu anestezjologii i intensywnej opieki 10 Free

( 0 Ocena )
Obraz kształtu Jeden
5 students

O teście

Test z zakresu specjalizacji pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywna opieka. Test składa się z bazy pytań przygotowanych na podstawie programu specjalizacji, pytania nie były publikowane na egzaminach państwowych. Zestaw zawiera 10 pytań z odpowiedziami jednokrotnego wyboru oraz ze wskazaniem źródła w ramach części specjalistycznej.

O autorze

mgr pielęgniarstwa Katarzyna Wawrzyniak, specjalistka pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki, wykładowca KORA Medica oraz kierownik specjalizacji w ramach podyplomowego kształcenia pielęgniarek i położnych.

Zaświadczenie o ukończeniu kursu

Kurs nie jest certyfikowany

Dla kogo jest kurs?

Kurs jest przeznaczony dla osób przygotowujących się do egzaminu państwowego z zakresu specjalizacji pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej opieki. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które w ramach samokształcenia chcą uzupełnić oraz utrwalić wiedzę z zakresu części specjalistycznej, nabytej podczas specjalizacji

Może Cię też zainteresować...

Ocena kursu

0.00 średnia na podstawie 0 ocen

Gwiazdka
0%
Gwiazdka
0%
Gwiazdka
0%
Gwiazdka
0%
Gwiazdka
0%

Więcej kursów, które mogą Ci się spodobać

Bezpłatne

Test przekrojowy z zakresu humanistyczne podstawy specjalizacji 10 Free

Pytania testowe z komentarzami i wskazaniem źródła z państwowych egzaminów specjalizacyjnych 2018-2019 z zakresu humanistyczne podstawy specjalizacji.

41 zł

Test przekrojowy z zakresu specjalizacji internistycznej

Kurs jest przeznaczony dla osób przygotowujących się do egzaminu państwowego w dziedzinie pielęgniarstwa internistycznego.

26 zł

Test przekrojowy z zakresu anestezjologii i intensywnej opieki

Kurs składa się z bazy pytań przygotowanych na podstawie programu specjalizacji, pytania nie były publikowane na egzaminach państwowych. Zestaw zawiera 43 pytania z odpowiedziami jednokrotnego wyboru oraz ze wskazaniem źródła w ramach części specjalistycznej.