Wczytywanie...

Kategoria: Testy z zaświadczeniem

  • Start
  • Kategoria: Testy z zaświadczeniem
Obraz kształtu Jeden

Pokazuje 1-6 z 12 wyników

49 zł

Test z zaświadczeniem PDF: Bezpieczne przenoszenie pacjenta i rehabilitacja pacjenta

Test zaliczeniowy dotyczy treści w ramach szkolenia online: Bezpieczne przenoszenie pacjenta i rehabilitacja pacjenta. Zaświadczenie jest w formacie PDF na zaświadczeniu Edulogia, dostępny w profilu słuchacza po zaliczeniu testu końcowego. Ilość prób-4.

99 zł

Test z zaświadczeniem drukowanym: Bezpieczne przenoszenie pacjenta i rehabilitacja pacjenta

Test zaliczeniowy dotyczy treści w ramach szkolenia online: Bezpieczne przenoszenie pacjenta i rehabilitacja pacjenta. Zaświadczenie jest w formacie drukowanym na zaświadczeniu Edulogia, wysyłany do słuchacza słuchacza po zaliczeniu testu końcowego. Ilość prób-4.

99 zł

Test z zaświadczeniem drukowanym: Rola Opiekuna w opiece nad pacjentem z cukrzycą

Test zaliczeniowy dotyczy treści w ramach szkolenia online: Rola Opiekuna w opiece nad pacjentem z cukrzycą. Zaświadczenie jest w formacie drukowanym na zaświadczeniu Edulogia, wysyłany do słuchacza słuchacza po zaliczeniu testu końcowego. Ilość prób-4.

49 zł

Test z zaświadczeniem PDF: Rola Opiekuna w opiece nad pacjentem z cukrzycą

Test zaliczeniowy dotyczy treści w ramach szkolenia online: Rola Opiekuna w opiece nad pacjentem z cukrzycą. Zaświadczenie jest w formacie PDF na zaświadczeniu Edulogia, do pobrania z konta słuchacza po zaliczeniu testu końcowego. Ilość prób-4.

49 zł

Test z zaświadczeniem PDF: Profilaktyka Leczenia Ran

Test zaliczeniowy dotyczy treści w ramach szkolenia online: Profilaktyka Leczenia Ran. Zaświadczenie jest w formacie PDF na zaświadczeniu Edulogia, do pobrania z konta słuchacza po zaliczeniu testu końcowego. Ilość prób-2.

99 zł

Test z zaświadczeniem drukowanym: Profilaktyka Leczenia Ran

Test zaliczeniowy dotyczy treści w ramach szkolenia online: Profilaktyka Leczenia Ran. Zaświadczenie jest drukowane na zaświadczeniu Edulogia i wysyłane przesyłką kurierską. Ilość prób-2.