Wczytywanie...

Archiwa: Kursy

Obraz kształtu Jeden

Pokazuje 1-6 z 32 wyników

169 zł

Szkolenie ONLINE: Postępowanie Opiekunów w placówkach MEDYCZNYCH zatrudnionych w środowisku domowym pacjenta podczas trwania pandemii SARS-CoV-2

Szkolenie z zakresu postępowania 
w środowisku domowym pacjenta podczas wizyty personelu w stanu epidemii zakażeniami wirusem SARS – CoV-2.

Bezpłatne

WEBINAR: Bezpieczne przenoszenie i rehabilitacja pacjenta

Nagranie ze szkolenia online Bezpieczne przenoszenie i rehabilitacja pacjenta. Szkolenie dla opiekunów medycznych, opiekunów osób starszych, pielęgniarek, położnych.

49 zł

Test z zaświadczeniem PDF: Bezpieczne przenoszenie pacjenta i rehabilitacja pacjenta

Test zaliczeniowy dotyczy treści w ramach szkolenia online: Bezpieczne przenoszenie pacjenta i rehabilitacja pacjenta. Zaświadczenie jest w formacie PDF na zaświadczeniu Edulogia, dostępny w profilu słuchacza po zaliczeniu testu końcowego. Ilość prób-4.

99 zł

Test z zaświadczeniem drukowanym: Bezpieczne przenoszenie pacjenta i rehabilitacja pacjenta

Test zaliczeniowy dotyczy treści w ramach szkolenia online: Bezpieczne przenoszenie pacjenta i rehabilitacja pacjenta. Zaświadczenie jest w formacie drukowanym na zaświadczeniu Edulogia, wysyłany do słuchacza słuchacza po zaliczeniu testu końcowego. Ilość prób-4.

Bezpłatne

WEBINAR: Zdrowe plecy Opiekuna Medycznego

Nagranie ze szkolenia online Zdrowe plecy Opiekuna Medycznego. Szkolenie dla opiekunów medycznych, opiekunów osób starszych, pielęgniarek, położnych.

Bezpłatne

WEBINAR: Rola opiekuna w opiece nad pacjentem z cukrzycą

Nagranie ze szkolenia online Rola opiekuna w opiece nad pacjentem z cukrzycą. Szkolenie dla opiekunów medycznych, opiekunów osób starszych, pielęgniarek, położnych oraz osób zajmujących się opieką i profilaktyką pacjentów z cukrzycą.